پارسین فنس
download (18)

پايه فنس

پایه فنس ز انواع لوله های داربستی ، ۲ اینچ صنعتی  و گالوانیزه تهیه می گردد. در بعضی موارد بنا به درخواست مشتری می توان پایه های بتنی نیز برای فنس حصاری داد.

پایه بتنی نسبت به لوله یا قوطی سنگین می باشد که برای جلوگیری از خوردگی ۳ عدد میلگرد داخل بتن کاشته می شود. در ضمن پایه فنس و حصار می تواند قوطی و نبش نیز باشد. روی هر پایه معمولا ۳ یا ۴ عدد سوراخ ۹ جهت نصب سيم خاردار و محکم نمودن فنس ایجاد می گردد و نهایت در پايين پايه هر يک یا دو عدد میلگرد ۲۰ سانتی متر  جهت محکم شدن در بتن جوشکاری  شده است.

سر هر لوله فنس توسط کپ یا عدسی فلزي مسدود می شود تا از ورود آب جلوگيري شود. پايه حصارهاي توليدي اين شرکت در رنگ هاي متنوع موجود مي باشد.

صنایع مفتولی فنس گستر در زمینه تولید انواع فنس حصاری و توری مرغی-گابیون-مش-سیم خاردار خطی و حلقوی -توری پرسی و پایه فنس با تیمی مجرب اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشدتوری حصاری تولید انواع توری حصاری (فنس)در تمامی ابعاد بنا به سفارش مشتریحصارهای فلزی با بافته شدن مفتول های فلزی در قطرهای مختلف و چشمه های مختلف تولید می شود.از حصار جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش فنس پارامترهایی مانند عرض حصار، قطر مفتول فنس و اندازه چشمه باید مشخص باشد.
یک توری حصاری با کیفیت یک محافظ دارای مقاومتی طولانی – نصب آسان و امنیتی بالا می باشد .به طور مثال توری های حصاری گالوانیزه با مفتول های ویژه ای که یک لایه فلز روی سطح آنها را پوشانده بافته شده است :تهران-اتوبان ازادگان-بازار بزرگ اهن مکان-نبش فاز۷شرقی-پلاک ۱۵۵۶تولید کننده انواع توری حصاری-گابیون-سیم خاردار-توری مرغی- با استفاده از بهترین دستگاه های اتوماتیک در کمترین زمان سفارشات شما مشتریان عزیز را با کم ترین قیمت و بالاترین  کیفیت تولید میکند.