photo_2018-04-21_17-24-39-1200×798

توری مش

توری مش در ۲ نوع آجدار و ساده تشکیل میشود که عمدتا در بازار مفتول ۶ چشمه ۱۰ در ۱۰ و چشمه ۱۵ در ۱۵ ، و مفتول ۸ با چشمه ۱۰ در ۱۰ و چشمه ۱۵ در ۱۵ رایج است و کاربرد فراوانی دارد.

این توری از مفتول های سخت صنعتی ساده و آجدار که بر روی هم نقطه جوش شده اند در ورق هایی به ابعاد مختلف تولید می شود و غالبا جهت مسلح نمودن بتن فونداسیون کف،دیواره ها و پل ها و جاده ها و… به کار می رود.

امروزه از توری شبکه فولادی با قطرهای نازک (بین ۲ تا ۴ میلی متر) جهت ساخت پنل های ۳ بعدی استفاده می گردد. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و… از مصارف متداول انواع شبکه های فولادی در جهان امروز محسوب می شود.

مشخصات فنی:

۱٫نوع مفتول: سخت صنعتی ساده و آجدار و غالبا بدون روکش گالوانیزه مطابق مشخصات جداول شماره ۱و ۲٫

۲٫قطر مفتول: ۲/۵ تا ۱۰ میلی متر.

۳٫چشمه ها: ۵ تا ۲۰ سانتی متر.

۴٫عرض: ۱۰۰ تا ۲۲۰ سانتی متر.

۵٫طول: ۲۰۰ تا ۶۰۰ سانتی متر.

مش۲*۱

توری جوشی معروف به توری مش عمدتا برای مصرف های ساختمانی و کف در داخل بتون کاربرد دارد که در این روزها یکی از رایج ترین روش های ساخت در ساختمان ها و پروژه های بزرگ را به خود اختصاص میدهد.

اين توري از مفتولهاي سخت صنعتي ساده و آجدار كه بر روي هم نقطه جوش شده اند در ورقه هايي به ابعاد و چشمه هاي مختلف توليد ميشود و غالباً جهت مسلح نمودن بتن فونداسيون كف، ديواره ها و پل ها و جاده ها و… به كار ميرود.

امروزه از توري شبكه فولادي با قطرهاي نازك ( بين ۲ تا ۴ ميلي متر ) جهت ساخت پانل هاي ۳ بعدي استفاده ميگردد. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و … از مصارف متداول انواع شبكه هاي فولادي در جهان امروز محسوب ميشود.

مرغداری ها، در پرورش و نگهداری پرندگان زينتی و صنعتی می باشد. پرورش بلدرچين، قرقاول از مهم ترين موارد مصرف می باشد.

توری مش-قیمت مش-قیمت توری-توری حصاری-قیمت فنس-مش جوشی-مش پیش جوش-

پارسین فنس در زمینه تولید انواع فنس (توری حصاری)  با مفتول گالوانیزه گرم در تمامی اندازه ها و ابعاد با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و دستی در کوتاه ترین زمان سفارشات شما مشتریان گرامی را اماده کرده و تحویل میدهد.تولید انواع تورپرسی گالوانیزه و سیاه۲*۱و ابعاد مورد نیاز شما-تولید توری مش در ۲*۱و ابعاد-تولید و فروش سیم خاردار خطی و حلقوی ۶۰ و ۹۰ تیغه سوزنی و تبری با بهترین کیفیت-تولید گابیون در اندازه های مختلف از مفتول۱٫۶تا۳ در تمامی ابعاد و اندازه های شما مشریان گرامی-ساخت انواع پایه فنس از جنس لوله سیاه و گالوانیزه نو و دست دوم و نبشی پروفیل قوطی سرخم و سر صاف در اندازه های مختلف و رنگ های متنوع-تولید توری حصاری روکش دار ( فنس روکش pvc)  انواع فنس در چشمه های مختلف از ۳سانت تا۱۰سانت-استفاده از دتسگاه فنس بافی اتوماتیک باعث سالم و تمیز بودن کلیه تولیدات این شرکت شده و بار دو سر پیچیده شده و دقیق را تولید میکند-ادرس ما تهران غرب به شرق اتوبان ازادگان بازار بزرگ اهن مکان فاز۱شرقی   پلاک۱۷  ۰۲۱۵۵۵۱۵۰۰۰/۰۹۱۲۷۰۷۹۱۵۶/۰۲۱۵۵۴۴۶۲۹۱/۰۲۱۵۵۴۴۶۲۹۲/۰۲۱۵۵۴۴۶۲۹۳       پارسین فنس اماده ارایه کلیه اهن الات ساختمانی و حصار کشی باغ و زمین و .. را دراست و خریدی امن و اسوده خاطر را برای شما عزیزان فراهم میکند-با پارسین فنس اسوده خاطر باشد.